pionierzy

Forum » INTERWENCJE » metro

Temat dyskusji: metro


joanna
12-03-2012 18:18

Od kilku miesięcy weekendowa działalność lokalu Metro przy ul. Kaszubskiej nie pozwala na wypoczynek we własnym mieszkaniu. Dyskoteki przy otwartych drzwiach i grupki głośno zachowującej się młodzieży przed lokalem do godz. 4-5.00 nad ranem to skandal. Kilka razy dzwoniłam z prośbą o interwencję na policję i straż miejską, apeluję również do innych mieszkańców o takie telefony i to nie jest tak, że nic nie da się z tym bałaganem zrobić. Im więcej zgłoszeń, tym prędzej ograniczy się działalność lokalu np. do godz. 0.00, a potem jeśli nadal właściciel nie będzie potrafił utrzymać porządku można zamknąć lokal lub odebrać zezwolenie na sprzedaż alkoholu.Proszę mieszkańców, w szczególności bloków nr 12, 14, 11 o wspólne działania w tej kwestii i jeśli jest hałas dzwonimy na 997 i 986. Proszę o przekazanie mojego apelu innym osobom, które nie mają dostępu do internetu, a również mają dość działalności pod nazwą Metro.
Wit
26-03-2012 06:49

Jak wszyscy by tak podchodzili, to w mieście nie mogło by być ani lokali, ani stadionu, a już broń Boże głośne rozrywki!
tobi
15-04-2012 20:34

Wszystko jest dla ludzi ale... to co dla jednych jest dobre dla innych może być udręką. Nie można swoje JA przekładać nad czyjeś. Skoro tak komuś zależy na rozrywce czy innych swawolach to dlaczego takich przybytków nie budować z dala od bloków ?.


Weź udział w dyskusji:

Autor:

Treść: